Crnoj Gori prija ova grupa u Ligi nacija, rođeni Beograđanin doneo trijumf Luksemburgu

Sokolovi sa 2:0 savladali Azerbejdžan, Luksemburg identičnim rezultatom bolji od Kipra

• 0
Fudbalska reprezentacija Crne Gore Printskrin: streamable

Fudbalska reprezentacija Crne Gore nastavila je sa ubedljivim partijama u C grupi Lige nacija, pošto su na domaćem terenu savladali Azerbejdžan rezultatom 2:0 (1:0)!

Crnogorci tako imaju devet bodova iz tri meča, uz gol razliku 5:0, a strelci na ovoj utakmici bili su Stevan Jovetić u 9. i Igor Ivanović u 71. minutu.

Jovetić se najbolje snašao posle kornera koji je izveo Haksambanović, dok je Ivanoviću prilikom postizanja gola to bio prvi kontakt sa loptom s obzirom na to da je tek ušao u igru.

Pobedu na svom terenu, u okviru iste grupe, ostvario je i Luksemburg koji je sa 2:0 "tukao" Kipar i tako istakao kandidaturu za prvo mesto koje trenutno drže Crnogorci.

Dvostruki strelac bio je rođeni Beograđanin Danel Sinani koji je mrežu gostujućeg tima tresao u 12. i 26. minutu za ukupno 6. bod Luksemburga.