≫

Vodili 4:0 u drugom poluvremenu, pa za 20 minuta primili 4 gola i jedva spasili "živu glavu"

Neočekivan pad Al-Sada u okviru katarskog Kupa

• 0
Al- Sailija Printskrin: Youtube/عشاق الكورة

Iako su vodili 4:0 u 53. minutu, fudbaleri katarskog Al Sada morali su da spašavaju "živu glavu" na gostovanju Al Sailiji u okviru tamošnjeg Kupa!

Tim koji sa klupe predvodi legendarni vezista Barselone Ćavi imao je dva gola viška na poluvremenu, da bi u nastavku vrlo brzo dali još dva.

Međutim, prednost je polako počela da se toipi najpre u 58. minutu, posle gola Kieroza iz penala, da bi isti igrač obeležio i period između 72. i 78. minutu.

Najpre je asistirao Mohanadu za 2:4, a onda je kompletirao het trik. Najpre je tresao mrežu u 74, a onda i četiri minuta kasnije iz još jednog penala za konačnih 4:4.