≫

Neverovatan start kola u kom se igra derbi Partizan - Zvezda: TSC ponizio Pazarce sa velikih 7:0!

Nestvaran rezultat na startu 11. kola!

• 12
VLADIMIR SILADJI Foto: MN Press

Fudbaleri TSC-a priredili su veliko poniženje Novom Pazaru, pobedivši kao domaćini sa čak 7:0.

Već u 4. minutu počela je preko Zeca kanonada, Lukić  i Silađi su postigli po dva gola, strelci su bili još Babić i Duronjić, pa je u 73. minutu na semaforu stajalo 7:0!

Malo ko je mogao da očekuje ovakav rasplet i debakl Pazaraca, koji su pre reprezentativne pauze iznenadili Vojvodinu sa 3:1 kao domaćini, a iza sebe imaju i pobedu nad Partizanom od 3:2.

Ipak, na gostovanjima Pazar ima veoma loš učinak, što je kulminiralo na vojvođanskom gostovanju.

ZA TSC, ovo je još jedan spektakularan meč posle evropskog duela sa Steauom, protiv koje je bilo 6:6 i 4:5 nakon penala.

Sa druge strane, Rad je iznenadio Vojvodinu u Novom Sadu golom Živkovića već u 3. minutu, ali su Lale preokrenule.

U 12. minutu je izjednačio Bralić, Čović u 55. je bio strelac za vođstvo, to je Bojić potvrdio u 69. Tačku na meč stavio je Vukadinović iz penala u 79, pa je povratnički meč bio neslavan za trenera Građevinara, Milana Milanovića.

Nenad Lalatović je sebi uveličao jubilej, jer mu je ovo 100. meč sa Vojvodinom.

U preostalim mečevima otvaranja kola, Proleter je na Brdu nadigrao Čukarički sa 2:1, Radnik je bio bolji od Bačke sa 1:0.

Radniku je bio dovoljan gol Makarića iz penala u 8. minutu, PRoleter je poveo u 19. preko Mirosavljeva, a Kajević je sa bele tačke izjednačio u drugom poluvremenu.

Malo kasnije, Kajević je postao tragičar jer je dobio crveni karton u 86, nakon čega je Babić izveo penal za novo vođstvo Proletera.