≫

Blekijev prvenac za Fiorentinu: Pogledajte premijerni gol srpskog reprezentativca u ovoj sezoni

Tim iz Firence lako do dva gola prednosti protiv Udinezea

• 1

Fiorentina je rutinski stigla do dva gola prednosti protiv Udinezea, a jedan od strelaca je i srpski reprezentativac Nikola Milenković.

Ponovo je Bleki pokazao koliko je opasan iz prekida, a sjajno je reagovao u 22. minutu na centaršut Kastrovilija.

Prvenac srpskog reprezentativca za "Violu" ove sezone pogledajte u snimku na početku teksta.

Meč na "Artemio Frankiju" obilovao je uzbuđenjima, viđeno je pet golova i pobeda Viole 3:2 druga ove sezone, za pomak ka gornjem delu tabele.

Za "ljubičaste" je od starta igroa i drufi Srbin u timu Dušan Vlahović, koji je zamenjen u drugom poluvremenu.

Apsolutni junak meča bio je pomenuti Kastrovilj, koji je, osim asistencije za Milenkovića, postigao i preostala dva gola za domaći tim.