Tadić ljut posle remija s Atalantom: Citirao je i reči barda Milana Živadinovića
Kapiten Ajaksa Dušan Tadić izbio je na treće mesto večne liste strelaca kluba iz Amsterdama, ali njegov pogodak u Ligi šampiona protiv Atalante nije bio dovoljan za trijumf.
Imali su "Kopljanici" prednost od 2:0 na poluvremenu, ali su u nastavku primili dva gola pa je meč završen remijem - 2:2.
- Naravno da sam razočaran, želeli smo tri boda. Na poluvremenu je bilo 2:0 i sve je bilo u redu, ali onda smo prebrzo primili dva gola. Ne znam tačno šta se desilo... Ovo moram da kažem - ako izgubimo loptu onda moramo brže da se transformišemo da bismo se odbranili - rekao je Tadić.
Srpski reprezentativac je podsetio saigrače na čuvenu opasku trenerskog barda Milana Živadinovića.
- Kažu uvek da je 2:0 najopasniji rezultat. Zato smo se na poluvremenu složili da želimo da nastavimo da igramo isto, da napadamo i tražimo treći gol. Tako bismo sebi značajno olakšali. Ali umesto toga oni su nas napali i videli su da mogu. Atalanta je dobar protivnik, ali mi uvek moramo da idemo na više, da razmišljamo kao pobednici. Nezadovoljan sam. I ja uvek želim više - to je Ajaksov mentalitet. A i mislim da možemo bolje - poručio je Tadić.
Video: Gori Split: Torcida slavi 70 godina postojanja
(Telegraf.rs)
Video: Ivana Španović se oglasila posle uspeha karijere na SP u novoj disciplini: "Najbolja sam u Evropi"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Cc
Opet nista od Ajaksa ko zna da li ce ikada ponoviti onakvu sezonu.
Podelite komentar