Gavrić savršeno naciljao ugao, igrač Radnika glavom probao da sačuva mrežu, a golman ostao "ukopan"

Fudbaler Crvene zvezde Željko Gavrić postigao je veoma lep gol u meču 13. kola Superlige Srbije sa 11, 12 metara

• 4

Crveno-beli su u Surdulici poveli protiv Radnika sa 1:0 u 16. minutu kada je Milan Gajić dobro "zavrnuo" loptu u kazneni prostor.

Tamo nije idealno reagovao jedan defanzivac Radnika, a lopta je stigla na nogu Gavriću.

Željko se snašao i veoma precizno naciljao rašlje gola na kom stoji Ivan Kostić. Kostić je ostao ukopan u mestu, dok je njegov saigrač Dušan Stevanović pročitao nameru Gavrića i probao je da reaguje.

Stevanović je podmetnuo glavu, ali nije mogao da stigne loptu, pa je Gavrić pogodio metu za vođstvo svog tima.

To vođstvo je pre poluvremena duplirao El Fardu Ben koji je preneo dobru formu iz utakmice sa Slovanom i u 40. minutu je i on zatresao mrežu Surduličana.