Dve asistencije Mitrovića protiv VBA za pet minuta: Bane Ivanović nije mogao da sačuva zemljaka

Srpski napadač Aleksandar Mitrović je u meču Fulama napravio dobru uvertiru za utakmicu protiv Škotske u finalu baraža za Evropsko prvenstvo

• 2

Mitrović je u prvom poluvremenu utakmice Fulama i Vest Bromvič Albiona dvaput asistirao za golove svog tima.

Špic "Kotidžersa" je to učinio u razmaku od četiri minuta i prvo je asistrao Bobiju Ridu, a onda i Ola Aini.

Fulam je poveo u 26. minutu pogotkom Rida kome je Mitrović dodao loptu glavom. Rid je isto tako i skrenuo loptu ka mreži. Na gol liniji stajao je Branislav Ivanović, koga je lopta pogodila u teme glave, pa je bio nemoćan da sačuva svoju mrežu kada već golmanu Semu Džonstonu nije pošlo za rukavicama.

Drugi gol Fulam je postigao u 30. minutu, kada je Rid dodao loptu do Mitrovića, a Mitar je iz prve sa ivice kaznenog prostora prosledio do Aine.

Nigerijac je ispalio pravu "raketu" koja je pogodila rašlje gola Vest Bromviča, pa je Fulam sa 2:0 otišao na poluvreme te utakmice. Drugi gol možete pogledati na ovom linku.