Nani dobio crveni, pao na kolena i zaplakao: Ovako nešto u karijeri nije doživeo

Teško je podneo isključenje

• 0
Luis Nani Foto: Twitter.com

Fudbaleri Orlando Sitija pobedili su Kolambas Kru sa 2:1, a zvezda meča bio je Luis Nani.

Nekada čuveno evropsko krilo i igrač Mančester junajteda, sreću je potražio u MLS ligi, a nije se proslavio u ovom meču na svom terenu zbog crvenog kartona.

Nani je isključen u 55. minutu i ostao je u neverici zbog poteza sudije, na kraju se čak i rasplakao.

Posle isključenja je gostujući tim izjednačio vrlo brzo, ali je Orlando u 84. minutu došao do trijumfalnog pogotka.

Čini se da je sudija u ovoj situaciji mogao da mu progleda kroz prste i pokaže mu žuti karton, startovao je na loptu i nije bila situacija toliko opasna.

Ipak, malo ko je očekivao da će ga ovo dovesti do suza.