Dmitrović branio kao lud, Eibar uzeo bod protiv Ueske

Dobra partija reprezentativnog golmana Srbije u Primeri

• 0
Rusija Srbija, UEFA Nations League Foto: Tanjug/AP

57Eibar se vratio u Baskiju sa vrednim bodom iz Ueske (1:1), a posle zanimljivog meča koji je obeležio srpski golman Marko Dmitrović.

Nije reprezentativac "Orlova" sačuvao mrežu, ali je sačuvao poen svom timu sa nekoliko maestralnih intervencija tokom 90 minuta.

Čak pet udaraca domaćih odbranio je Dmitrović, od kojih su tri bile izgledne šanse i šutevi upućeni iz šesanaesterca.

Eibar je poveo preko defanzivca Burgosa u 38. minutu, ali je bod domaćinu doneo Rafa Mir u 67.

Eibar je posle ovog remija 12. na tabeli sa devet bodova dok Ueska ostaje u opasnoj zoni, bez trijumfa posle devet utakmica.