Frka na kraju meča Pazara i Zlatibora: Igrač gostiju se zamerio Pazarcima, svi krenuli na njega

Nemile scene na stadionu Novog Pazara

• 1

Na kraju meča između Zlatibor Čajetine i Novog Pazara došlo je do koškanja igrača na terenu, nakon što je meč završen i uprkos tome što je sve proticalo, makar naizgled, u fer-plej atmosferi.

Igrači su se pozdravljali, a Filip Stamenković, fudbaler Zlatibora je nešto dobacivao i gestikulirao ka strani gde su bili igrači domaćih. Ubrzo se stvorila gužva, a i stručni štab i igrači Novog Pazara su delovali rešeno da se fizički obračunaju sa Stamenkovićem.

Za sada nije poznato šta je tačno Stamenković rekao, da je izazvalo takvu reakciju protivničkih igrača. Ekipa Zlatibora je pobedila na gostovanju sa 2:1 golovima Milana Đokića sa 2:1.

Đokić je postizao golove u 33. i 56. minutu, a drugi gol je dao posle velikih grešaka Sevkije Rešića i Nikole Kovačevića koji su kiksevima otvorili kontru i zicer za Đokića. Jedini pogodak za Pazarce postigao je Abdulaje Sise u 39. minutu.