Zvezdin Ben prisustvovao najluđem golu iz slobodnjaka: Ovakav felš nije viđen u istoriji fudbala

Lepi golovi su viđeni na meču Kenije i Komora

• 1
Komorska ostrva Foto: Twitter.com

U kvalifikacijama za Afrički kup nacija, fudbaleri Kenije i Komorskih Ostrva remizirali su sa 1:1.

El Fardu Ben predvodio je navalu Komora, odigrao je ceo meč, a vođstvo njegovom timu doneo je Jusuf Mčangama, i to iz spektakularnog slobodnog udarca.

Fudbaler Gengama je izveo slobodnjak sa ozbiljne udaljenosti, ali sa toliko uvrnutim felšom da je i golman Kenije bio potpuno zbunjen.

Delovalo je da je lopta nekog zakačila u živom zidu, zbog toga je i došlo do rasprave, ali se lopta tako neprirodno zarotirala da je golmanu Otijenu iz HIFK Helsinkija preostalo samo da je pogledom isprati.

Mčangama je ipak postao i tragičar jer je dobio drugi žuti karton već u 41. minutu, pa je Kenija postigla gol za izjednačenje, i to makazicama Džume u 65. minutu.