≫

Kakva golčina debitanta protiv svetskog šampiona, golman je samo mogao da isprati loptu

Oni Valakari je postigao fenomenalan gol na svom prvom nastupu za Finsku

• 0
Valakari Printskrin: Youtube/Sport klub

Reprezentacija Francuske je na svom terenu dočekala Finsku, i doživela poraz 0:2!

Francuzi nisu imali previše ideja u napadu, a greške su im se obile o glavu, kako to obično biva. U 28. minutu velika greška Sisoka, izgubio je loptu na svojoj polovini, čak i uklizao i tako pomogao gostima da lopta dođe do Forsa koji je pogodio za 0:1.

Samo tri minuta kasnije najlepši momenat na meču. Debitant u dresu Finske Oni Valakari (21) je pokazao kakvu levicu ima, opalio sa 20 metara i pogodio gol za konačnih, ispostaviće se, 0:2. Ovo mu je bio prvi meč u dresu Finske.