≫

"Makar sam druga Dekija naterao da izvede prvu postavu": Njeguš se našalio posle preokreta Zvezde

Gostujuća ekipa je do 71. minuta odolevala svim napadima Zvezde uz prednost od dva gola, a onda je usledila brzopotezna paljba crveno-belih

• 20
FK Partizan - FK Rad Foto: Marko Jovanović

Trener Zlatibora Zoran Njeguš rekao je posle poraza od Crvene zvezde 4:2 u šesnaestini Kupa Srbije da nema šta da zameri svojim igračima, a onda se i našalio na račun svog kolege na klupi Crvene zvezde Dejana Stankovića.

Zlatibor je na stadionu "Rajko Mitić" vodilo sa 0:2, ali domaćin je za nekih 15 minuta uspeo da postigne čak četiri gola i na kraju reši susret u svoju korist.

- Pa eto, naterao sam druga Dekija da izvede prvu postavu. Nemam šta da zamerim svojim igračima, mi smo iz kontri i polukontri pretili i dosli do 0:2, ali na kraju nismo mogli da pariramo kvalitetom domaćinu. Zvezda je zasluženo pobedila - rekao je Njeguš