≫

Borjan spasao Zvezdu, a nama dadoše dva naivna gola: Lalatović razočaran posle poraza u derbiju kola

Njegov tim je imao svoje šanse

• 4

Trener Vojvodine Nenad Lalatović kaže da je nezadovoljan rezultatom svojih igrača, jer je Voša poražena u meču 15. kola Superlige Srbije od Crvene zvezde.

Zvezda je kao gost slavila 2:0 pogocima Milana Gajića u 26. i El Fardu Bena posle penala u 75. minutu.

- Imam šta da zamerim momcima. Prvo se nameštao Gajić deset sekundi i na kraju penal, lopta izlazi, a naš igrač startuje... Zvezda je iz dva šuta dala dva gola. Borjan je spasao utakmicu za njih jer je odbranio na početku, da je to ušlo, možda bi išlo u drugom pravcu. Nije to bio plod akcija nego naših grešaka.  Čestitam Zvezdi na pobedi, okrećemo se drugoj utakmici - rekao je Lalatović za Arenu sport posle meča.

Igrači Vojvodine su loše odbranili Gajića, kome je ostavljeno mnogo prostora za šut u prvom poluvremenu. Uz malo sreće i odbitak od Mileta Devetka, lopta je završila iza leđa golmana Novosađana.

Drugi gol Zvezda je postigla nakon što je penal nad Njegošem Petrovićem napravio Đuričin, a Ben je bio siguran izvođač, pa Zvezda sada ima 41 bod na prvom, a Vojvodina 30 na trećem mestu Superlige.