Ludilo u Čempionšipu, Ivić i Paunović do pobeda u finišu, nazire se drama za Premijer ligu

Votford do pobede stigao u 85. minutu, Reding u 89.

• 9
Veljko Paunović, Vladimir Ivić Foto: MNPress

Biće ovo jedna luda sezona u drugom rangu engleskog fudbala Čempionšipu, obećava takav scenario dosadašnji tok takmičenja i sve zanimljivija borba za mesta koja vode u Premiejr ligu.

U 18. kolu najviše razloga za radost imali su srpski treneri Vladimir Ivić i Veljko Paunović, jer su njihovi Votford i Reding na gotovo istovetan način, golovima u samom finišu, upisali pobede i održali se pri vrhu tabele.

Obe na gostujućim terenima!

Votford je slavio u Brimingemu 1:0 golom Troja Dinija iz penala u 85. minutu, dok je Reding pobedio KPR, i to golom u 89. minutu preko Olisea.

Čelo tabele i dalje drži Norič, još jednu pobedu su upisali "Kanarinci", i oni u gostima uz dva gola Temua Pukija, te su se tako održali ispred svih na tabeli, sa 37 bodova.

Bormnut je drugi sa 34, a tri tima, među kojima su Reding i Votford, dele treće mesto.