• 0

Seltina partija sezone, magija Jaga Aspasa i četiri komada u mreži Kadiza

Filip Malbašić se nije proslavio u Vigu...

• 0

Fudbaleri Selte razbili su u Vigu ekipu Kadiza sa 4:0 u poslednjem meču 13. kola Primere.

Ekipa sa "Balaidosa" je sve dileme rešila u prvom poluvremenu kada je postigao sva četiri pogotka.

Već u šestom minutu Nolito je postigao gol na asistenciju Jaga Aspasa, a potom je na isteku pola časa igre čuveni kapiten Selte bio strelac iz penala.

Svoju odličnu partiju Aspas je potvrdio novom asistencijom za Beltrana u 43. minutu, da bi nadoknadi prvog dela Mendez postavio konačnih 4:0.

Selti je ovo treći trijumf u nizu i to najubedljiviji ove sezone, kojim su skočili na devetu poziciju na tabeli sa 16 bodova, dva manje od Kadiza, koji je pao na sedmu poziciju.

Srpski internacionalac Filip Malabašić ušao je u igru u 70. minutu u redovima gostiju, ali ništa nije mogao da učini.

U narednom kolu Selta opet igra kod kuče gde dočekuje Alaves, dok će Kadiz ugostiti Hetafe.