Milojevićev Al Ahli ispao iz Kupa kralja

Tim srpskog stručnjaka glatko poražen na svom terenu od Al Aina - 0:2

• 27
Vladan Milojević Foto: streamable

Al Ahli, klub koji trenira srpski stručnjak Vladan Milojević, eliminisan je u osmini finala Kupa kralja Saudijske Arabije. Od njega je bolji bio Al Ain koji je slavio kao gost sa 2:0.

U 22. minutu, Al Ain je mogao do prednosti, ali je Huanpi propustio priliku sa bele tačke.

Ipak, u 64. minutu, Geterson je postigao gol za vođstvo od 1:0. Na 2:0 u 71. minutu povećao je Hrvat Filip Bradarić. Za razliku od Venecuelanca, Hrvat je bio siguran prilikom izvođenja najstrože kazne.

Marko Marin je igrao za Al Ahli do 78. minuta, dok je Ljubonir Fejsa na terenu bio do 66.

Iako je njegov tim ispao iz nacionalnog kupa, Al Ahli dobro gura u prvenstvu Saudijske Arabije gde je drugi na tabeli sa tri boda manje od lidera Al Hilala.