≫

Dmitrović primio dva gola za 11 minuta, saigrači ga oba puta ostavili u nemilosti napadača Levantea

Ništa naš golman nije mogao da uradi u dve situacije koje su prethodile pogocima tima iz Valensije

• 2
marko dmitrović Foto: Tanjug/Ap

Fudbaleri Levantea pobedili su Eibar 2:1 u okviru 19. kola Primere, i to posle preokreta za samo 11 minuta u drugom poluvremenu golovima Gonzala Melera i Hozea Moralesa.

Gotovo da su to bili identični golovi, posle preslikanih akcija po desnoj strani, i u oba slučaja pukla je odbrana Eibara na tom delu terena, posle čega je Marko Dmitrović malo toga mogao da učini da spreči najgori ishod.

Strelac vodećeg gola za goste, u 51. minutu, bio je Japanac Takaši Inui.

Nastavak meča je, nažalost po Baskijce, doneo preokret i poraz koji je u 65. minutu najavio Melero, laganom egekucijom nakon asistencije saigrača sa desne strane.

Pogledajte i gol za pobedu Levantea, ponovo je "duvala promaja" po levom boku defanzive Eibara, lako su igrači domaćeg tima napravili višak u toj situaciji i matirali nemoćnog Dmitrovića.

Levanteu je ovo bila tek peta pobeda iz 16 utakmica, ali je deveti na tabeli sa 21 boddom, dok je Eibar sada 13. sa učinkom 4-7-7.