Minimalac Zvezde protiv Rusa u 2. proveri u Turskoj: Milunović se pretplatio na golove iz prekida!

Štoper crveno-belih u 15. minutu je matirao golmana Morozova i ispostavilo se da je to konačan rezultat

• 32

Fudbaleri Crvene zvezde zabeležili su i drugu pobedu na pripremama u Turskoj, pošto su nakon ubedljivog trijumfa protiv Slaska od 4:0 savladali i rusku ekipu Ufe sa 1:0. Strelac jedinog gola bio je štoper Nemanja Milunović, koji je uspešno realizovao dobar prekid koji je izveo El Fardu Ben, koji je upisao asistenciju.

Zvezda je bila dominantna, imala je više od igre, više šansi, ali posle pogotka u 15. minutu mreža Rusa je mirovala do kraja meča, pa su crveno-beli minimalcem nastavili pobedničku seriju u Antaliji.

Dejan Stanković je očigledno iskristalisao startnu postavu, pošto je u odnosu na meč protiv Slaska viđena samo jedna izmena u prvih 11, i to je umesto povređenog Bakajoka igrao Željko Gavrić.

Zvezdu do kraja priprema čekaju još dve pripremne utakmice, a sledeća je u četvrtak protiv Maribora od 15 časova.

Zvezda - Ufa 1:0

(Milunović 15)

Zvezda: Borjan, Gajić, Milunović, Degenek, Rodić, Sanogo, Kanga, Ivanić, Gavrić, Ben, Falćineli.

Ufa: Morozov, Alikin, Nikitin, Ivanov, Mrzljak, Kamilov, Belenov, Tabidze, Krotov, Zhamaletdinov, Danchenko

Sudija: Meteham Ajurek