≫

Albanac sa Kosova hteo da ponizi Lalatovu Vošu panenkom kod penala, pa se obrukao za ceo život

Želeo je atraktivno Beriša da savlada golmana Voše, ali nije najbolje izveo svoju zamisao

• 4
promašen penal Foto: youtube/Fk vojvodina

Fudbaleri Vojvodine i ruskog Ahmata remizirali su u prijateljskoj utakmici na pripremema u Turskoj, bilo je 1:1, a najodgovorniji za takav ishod je kapiten tima iz Groznog, Bernard Beriša.

On je u 83. minutu promašio penal i tako "presudio" da egal ostane na snazi do kraja utakmice.

Beriša, Albanac rođen pre 29. godina u Peći, preuzeo je odgovornost sa "kreča", delovao je prilično sigurno u sebe "na zaletištu", toliko da je Panenkom želeo da matira golmana Voše. Simića.

No prejak je to bio udarac, neodmeren, bez pravog osećaja - pa je mreža "Lala" iostala netaknuta.

Taj trenutak možete videti na 85:20 minutu snimka.

Inače, strelac jedinog gola za Vojvodinu bio je Bralić u 62. minutu, a za ruski sastav Nižić u 48.

Ovo je bila i psolednja provera Vojvodine u Turskoj, treći remi u pet mečeva, uz pobedu i poraz, a naredni meč Lalatovićev tim igra u okviru Superlige protiv TSC-a.