≫

Kakva dominacija Srba Španiji, i to na jednoj utakmici: Het-trik Đurđevića, dao ga i Čumić

Neverovatan dan za tandem naših igrača u Sportingu

• 13
uroš đurđević Foto: youtube/FUTBOLEROS EN FUTBOL ESPAÑOL

Srpski fudbaler Uroš Đurđević zablistao je u meču 24. kola druge španske lige za Sporting protiv Logronjesa - postigao je tri gola u trijumfu od 4:0!

Jedan gol na istoj utakmici dao je i drugi srpski igrač u ovom klubu, Nikola Čumić, koji je jednom i asistirao Đurđeviću, dugo već vodećem na listi strelaca Segunde, sada sa 15 golova na svom kontu.

Blizu Đurđevića, na trećoj poziciji je zahuktali Umar Sadik sa 11 pogodaka i utakmicom manje (igra večeras).

Ako ovako nastavi, Đurđević bi lako mogao da pogura Sporting ka Primeri, ekipa iz Hihona je trenutno u zoni plej-ofa sa 40 bodova, a nije joj daleko pobegla ni drugoplasirana Sadikova Almerija, koja je do ove runde sakupila 45 bodova.

Elem, Uroš je protiv Logronjesa pogađao u 14. 45. i 74. minutu, drugi gol mu je "namestio" Čumić, koji je potvrdio ubedljiv trijumf gostiju u 82. minutu.

Pogledajte najlepši trenutak meča, najefektniji gol Đurđevićeva, pošto je jednim potezom u mestu "izbacio" dvojicu protivničkih igrača i zakucao loptu pod prečku.