Revija promašaja na Mulinou, oporavljeni Vardi nije mogao da pomogne Lesteru

Bez golova u okršaju Vukova i Lisica - 0:0

• 0
džejmi vardi Foto: Tanjug/Ap

Vulverhemtpon i Lester su su dosadnom meču 23. kola Premijer lige podelili bodove na Mulinou (0:0).

Domaćin je bio bolji u prvom, Lisice u drugom poluvremenu, ali je na obe strane falilo inspiracije u završnici pa da vidimo i koji pogodak. A nije da nije moglo da ih bude.

Najbolju šansu za Vulvse propustio je mladi Fabio Silva u 77. minutu kada mu je Šmajhel sjajno skinuo zicer, dok je na  drugoj strani oporavljeni Džejmi Vardi, koji je odigrao prve minute posle operacij i višenedeljne pauze, imao sjajnu priliku u 92. minutu, kada je iz blizine šutirao glavom malo pored gola.

Vulvsi su imali šanse i u prvom delu kada je Traore promašio dobru šansu u 15, dok je na drugoj strani Medison opasno šutirao u 34, malo pored stative.

U nastavku je Ruben Neves prebacio prečku u 48. posle šuta u svom stilu sa distance, da bi u 73, Harvi Barns propustio lepu šansu da donese vođstvo gostima.

Sve u svemu, kada se sagledaju promašaji, remi je možda i najpravedniji ishod na kraju.