≫

Luda utakmica u Potugaliji: Igrači gurali ambulantna kola, Braga izjednačila u 12. minutu nadoknade

Sva lepota fudbala stala je u jedan meč

• 0
ambulantna kola Foto: twitter/tavo_serpa

Fudbaleri Brage i Porta odigrali su vrlo uzbudljiv prvi meč polufinala Kupa Portugalije, završen tek nakon 102. minuta, rezultatom 1:1.

Domaći tim je postigao izjednačujući gol baš u tom 102. minutu, preko Franserhia, u momentu kad je imao dva igrača više, pošto je u 70. minutu isključen Kolumbijac Dijaz, a u 97. njegov zemljak Uribe.

Uspeli su na kraju da iskoriste igrači Brage brojčanu prednost i dođu do egala koji im može značiti za revanš u komšiluku.

Meč u Bragi ostaće upamćen i po kvaru ambulantnih kola koja nisu mogla da se pokrenu po ulasku u teren, pa je trebalo pogurati glomazni kombi i isterati ga sa trave.  Igrači oba tima su u toj situaciji bili jedino rešenje za "gurku", bilo im je to jasno, pa je nekolicina njih iz oba tabora svojski upregla mišiće i dala zamajac četvorotočkašu.

Pogledajte ovaj nesvakidašnji detalj sa meča u Bragi.

Pogledajte i gol domaćih za egal duboko u nadoknadi vremena.