Dva gola povratnika u srpski fudbal, Čuka pregazila Banjicu na krilima Đoleta Jovanovića

Brđani slavili u malom gradskom derbiju sa 2:0

• 1
Đorđe Jovanović Foto: MN press

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Rad na Banjici sa 2:0 u okviru 22. kola Superlige Srbije.

Oba pogotka za Brđane postigao je povratnik u srpski fudbal, Đorđe Jovanović, koji je tako nagovestio da bi mogao da bude veliko pojačanje za mladi tim sa Banovog brda.

Nekadašnji napadač Partizana, koji se nije snašao u Španiji, pogađao je mrežu Građevinara u 10. i 64. minutu, a gosti su bili bolji tokom cele utakmice i zasluženo su stigli do 12. trijumfa.

Ovom pobedom Brđani su prišli trećeplasiranoj Vojvodini na bod zaostatka, dok Rad ostaje na 15. mestu i očekuje ga borba za opstanak u nastavku sezone.