• 2

Zvezda izjednačila iz penala: Romanjoli igrao rukom, Kanga probušio Donarumu za ekstazu na Marakani

Crveno-beli se brzo vratili u život u okršaju s Milanom

• 2

Uspela je Zvezda da se vrati u život već na startu drugog poluvremena i to iz penala.

Dijego Falčineli je napucao loptom u ruku Alesija Romanjolija u šesnaestercu Milana. Iako je kapiten Rosonera mahinalno podigao ruku i probao da izbegne loptu, nije mogao, pa je srpski šampion dobio najstrožu kaznu. Ispravno.

Gelor Kanga je preuzeo loptu od Bena i pogodio. Điđo Donaruma je pročitao u koju stranu ide lopta, ali je nije stigao pa je na semaforu 1:1 od 53. minuta.