Dao gol sa 30 metara, pa izveo jednu od najluđih proslava gola

Zanimljiv detalj stiže nam iz Belgije...

• 0
FK Bersot Printskrin: Twitter/@ElevenSportsBEn

Fudbaleri Beršota pobedili su u nedelju veče Genk u gostima rezultatom 2:1 i tako su ponovo ušli u grupu ekipa koje se bore za Evropu!

Utakmicu je obeležio i sjajan gol za vođstvo Beršota u 65. minutu koji je Jan Van de Berg postigao sa oko 30-ak metara. Uhvatio je loptu levicom i neodbranjivo je poslao u suprotni ugao.

Pored tog gola, pomenuti fudbaler je privukao pažnju javnosti i zbog načina na koji je isti proslavio. Verovatno neko značenje postoji, za sada nije poznato, a vi u nastavku pogledajte jednu od najluđih proslava gola. Barem u skoroje vreme...