Korak dalje od snova i Premijer lige: Paunovićev Riding u padu forme, poražen od skromnog Birmingema

Odlučujući gol stiže u 72. minutu stiže od Dina koji ujedno postavlja konačnih 2:1.

• 0
Veljko Paunović Foto: Profimedia

Fudbaleri Ridinga, koji su pod palicom Veljka Paunovića, poraženi su na gostovanju Birmingemu sa 2:1 u 37. kolu Čempionšipa, te se stvari za tim srpskog stratega sada znantno komplikuju.

Birmingem je u četvrtom minutu poveo golom Jutkieviča, ali je Meite vratio Riding u igru do poluvremena na asistenciju Olisea.

Ipak, odlučujući gol stiže u 72. minutu stiže od Dina koji ujedno postavlja konačnih 2:1.

Komplikacije nastaju za Panovićev tim samim tim što je ostao na rubu plej-ofa za plasman u Premijer ligu i na samo dva puta Bornmuta koji upravo to mesto želi.

Ovo nije momenat za Riding da razmišlja o porazu, pogotov od Birmingema koji je pretežno u lošoj formi i nalazi se tik iznad zone ispadanja, doduše, uz zalih sada od šest bodova od Roterama koji je prvi ispod crte.