≫

Kako je šutne ona uđe u gol: Nova majstorija Uroša Đurđevića u španskoj Segundi

Reprezentativac Crne Gore doneo bod Hihonu na gostovanju

• 10

Najbolji strelac španske Segunde Uroš Đurđević nastavio je strašni golgeterski niz, a novi pogodak doneo je Sportingu iz Hihona bod na gostovanju protiv Sabadelja - 1:1.

Domaćini su vodili u prvom poluvremenu pogotkom Stoičkova iz penala u 25. minutu, ali je početkom drugog dela Đurđević stigao do 20. pogotka u sezoni. I to lepog.

Šutirao je desnom nogom izvan šesnaesterca, pogodio mrežu Sabadelja i najavio da u sjajnoj formi stiže u ponedeljak na okupljanje reprezentacije Crne Gore.

Sporting do kraja utakmice nije uspeo da stigne do drugog gola i pobede u duelu sa pretposldenjim timom u Segundi, pa ostaje na petom mestu gde nikko ne može da ga prestigne u ovom kolu.