≫

Borjan primio glup gol, Kanada razbila Bermude

Golman Crvene zvezde i nacionalnog tima Kanade pomalo je ležerno ispratio akciju ekipe sa Bermuda

• 16
Milan Borjan Kanada Printskrin: Youtube/Canada Soccer

Fudbaleri Kanade pobedili su Bermude sa 5:1 u meču kvalifikacija za Mundijal 2022. u Kataru.

Kanađani dominirali na meču protiv nejakog protivnika i rezultat bi bio ubedljiviji, da golman Kanađana Milan Borjan nije napravio grešku i dozvolio rivalu taj počasni gol kod rezultata 3:0.

Naime, Borjan je odbranio jedan centaršut, koji nije bio naročito snaan, ali mu je lopta ispala. Tu se našao jedan igrač Bermuda i samo je nogom "ćušnuo" u gol.

Ipak, to nije imalo uticaja na igru, jer su u nastavku Kanađani dali još dva gola i ubedljivo slavili.

Kajl Larin je bio trostruki strelac za Kanadu (19, 27, 69)  Riči Lareja je dao jedan u 53. a Korbni stavio tačku na pobedu u 81. minutu.