≫

Borjan uništio nade Partizana: Kako je golman Zvezde u 90. minutu skinuo stopostotnu šansu Sumi

Suma je uz nekoliko dobrih driblinga u 90. minutu utakmice uspeo da izgradi poziciju sebi i da gađa desni donji ugao Borjanovog gola

• 4
Sejduba Suma Foto: Arenasport/Printscreen

Fudbaleri Crvene zveze slavili su u večitom derbiju protiv Partizana sa 1:0, a to ne bi bio konačan rezultat da na golu crveno-belih nije stajao Milan Borjan koji je fantaistčnom paradom odbranio šut Sejdube Sume u poslednjim trenucima susreta.

Suma je uz nekoliko dobrih driblinga u 90. minutu utakmice uspeo da izgradi poziciju sebi i da gađa desni donji ugao Borjanovog gola, ali se čuvar mreže šampiona Srbije bacio u tu stranu i krajnjim naporima odbranio, te, ispostaviće se, sačuvao zlata vrednu prednost Zvezde.