Fudbaleri PSŽ-a se sudaraju, a sudija svira faul igraču Bajerna: Da li je ovo najgora odluka u LŠ?

Danijele Orsato je doneo jednu spornu odluku u završnici meča PSŽ - Bajern

• 3
FK PSŽ, FK Bajern

Printskrin: Twitter.com/@JoshLawless_

Fudbaleri PSŽ-a su prošli u polufinale Lige šampiona, ali taj ishod je mogao biti drugačije da sudija Danijele Orsato nije načinio strašnu grešku u završnici meča.

Bajern je ispred sebe imao težak zadatak, morao je da nadoknadi 2:3 iz prve utakmice, tehnički jedan gol im nije bio dovoljan, morali su postići najmanje dva - i to nisu uspeli.

Poveli su 1:0 krajem prvog poluvremena kada je Čupo-Moting postigao gol, a nastavili su s napadima tokom celog meča.

Sporna situacija se dogodila u 81. minutu utakmice, slobodan udarac iskosa je izveo Kimih, lopta se odbila u vazduh, golman domaćih Kejlor Navas je krenuo na nju ali se sudario sa svojim saigračem Leandrom Paredesom.

Nastala je gužva, a sudija je dosudio faul nad Kejlorom Navasom... Tomas Miler, koji je bio najbliži do golmana, reagovao je žustro i odmah je uložio proteste, međutim, sudija iz Italije je ostao pri svojoj odluci.