• 0

Paunov Reding se spasao golom u 95. minutu: Sledi borba za baraž

Ludnica na meču Redinga i Kardifa

• 0

Duel između Redinga i Kardifa imao je neverovatan naboj i energiju, kao i preokret na kraju. Meč je završen 1:1, a Reding se spasao golom u 94. minutu.

Sve do 87. minuta rezultat je bio 0:0, a onda je igrač Redinga bio nesmotren u kaznenom prostoru, a Mur je sa penala doneo prednost gostima (0:1). Igrale su se poslednje sekunde nadoknade, domaćin je brzo izveo aut, Boldok je centrirao, a Meite bio najviši u skoku za gol i bod u 95. minutu.

Veljko Paunović je u problemu pošto četiri kola pre kraja ima četiri boda manje od Barnslija i Bornmuta (71 poen), koji su na petom i šestom mestu, odnosno na pozicijama koje vode u baraž za Premijer ligu. Kardif je osmi sa 60 poena.