Ovo se retko viđa u fubalu: Francuz šutirao po zemlji iz kornera i dao gol

Zanimljiva situacija u drugoj ligi Francuske

• 2
FK Klermon Printskrin: Streamja

Ako do sada niste čuli za Džejsona Bertomijea, vezistu francuskog drugoligaša Klermona, nema sumnje da ćete od ove večeri zapamtiti njegovo ime!

Jer, Bertomije je na meču protiv Šaterua u 6. minutu postigao gol kakav se retko viđa u fudbalu - gol iz kornera, ali po zemlji!

Gađao je lukavo prvu stativu, niko nije dirao loptu, dok su gostujući igrači i golman nemo posmatrali kako ona ulazi u mrežu. Klermon je na poluvremenu vodio baš tim golom, na kraju je slavio sa 2:1 drugim pogotokom Bertomijea, a vredi pomenuti da se ovaj tim bori za direktan plasman u Ligu 1 i trenutno su drugi.