Čuka skršila strašnu seriju Lučana, Jovanović je novi najbolji strelac Brđana

Pored bivšeg napadača Partizana, dva gola postigao i Vidosavljević

• 1
đorđe jovanović Foto: MN Press

Fudbaleri Čukaričkog savladali su lučansku Mladost 4:2 u meču 34. kolu Superlige i privremeno se probili na treću poziciju ispred Vojvodine koja u četvrtak gostuje Zvezdi.

"Brđani" su do pobede došli zahvaljujući dvostrukim strelcima Đorđu Jovanoviću i Milutinu Vidosavljeviću čiji su pogoci stavili tačku na kraj velike serije Mladosti od pet vezanih pobeda pre dolaska na Brdo.

Moguće da je i taj niz, koji je Lučancima doneo i beg iz donjeg dela tabele, pomalo i olabavio borbeni moral, pa otud ubedljiv poraz protiv favorizovanog Čukaričkog.

Jovanović je golove postizao u 11. i 49. minutu, drugi možete videti u vrhu ovog izveštaja, a već je prvim prestigao Birmančevića na listi najboljih golgetera ekipe. Bivši napadač Partizana sada iam 11 golova na svom kontu.

Sjajan je danas bio i Vidosavljević čijim su pogoci u 62. i 71. minutu dotukli goste. Pogledajte kako se Vidosavljević snašao neposredno pre prvog gola, gotovo iz "mrtvog ugla" je uspeo da progura loptu u mrežu.

Strelci za goste bili su Jovanović i Bojović.