≫

Mitrović glavom umalo srušio Marselj, domaćin izvukao bod u poslednjim momentima protiv Strazbura

• 0
Stefan Mitrović Foto: Printscreen/Youtube

Srpski reprezentativac Stefan Mitrović postigao je pogodak u remiju njegovog Strazbura na gostovanju Marselju 1:1 u 35. kolu francuskog šampionata.

Mitrović je u 73. minutu odlično reagovao na centaršut Lenara i glavom doneo gostujuću ekipu u vođstvo.

Kada je pobeda već bila na vidiku, Benedeto je četiri minuta pre kraja susreta na asistenciju Tomaza de Lime poravnao i postavio konačnih 1:1.

Strazbur i dalje nije daleko od zone ispadanja, sedam bodova od Nanta koji je odmah ispod crte sa utakmicom manje, dok je Marselj ostao van zone evropskih takmičenja i sa novim bodom.