• 0

Sosijedad imao 4 šanse za samo 5 sekundi: Trenutak kada je sreća pogledala Atletiko

Ipak, Jorgandžije su četiri minuta kasnije primile gol

• 0

Uspeo je madridski Atletiko da pobedi Real Sosijedad u 36. kolu Primere rezultatom 2:1 i tako se za korak primakne šampionskoj titulu, mada su u finišu meča strepeli za trijumf koji se činio praktično završen.

Vodile su Jorgandžije 2:0 na poluvremenu, zatim su u 83. primili gol, a pitanje je šta bi se dešavalo do kraja da su gosti iskoristili veliku priliku u 79. minutu.

Tačnije, imali su četiri šanse za gol u samo pet sekundi. Najpre je Portu pogodio stativu i odbijenu loptu nije uspeo da ugura u mrežu, da bi i dvojica njegovih saigrača u nastavku bili neprecizni.

Atletiko je imao dosta sreće u toj situaciji i sada imaju 80 bodova na dva kola pre kraja. Četiri više od Barselone i pet od Reala koji u četvrtak veče igra protiv Granade.