
Kante pričao o svojoj budućnosti u Čelsiju, da li su navijači zadovoljni sa izrečenim?
Jedan od glavnih krivica što je Čelsi šampion Evrope, Ngolo Kante, otkrio je planove za budućnost, a po njegovim rečima, ona je vezana samo za "plavce".
- U Čelsiju sam već pet godina, imao sam mnogo lepih momenata i nadam se da će ih biti još. Osvajanje Liga šampiona je samo vrhunac ono što smo radili pet godina. Moja budućnost nije nešto o čemu bi trebalo da se razmišlja. Imam još dve godine ugovora i ovde se osećam dobro - rekao je Kante.
Francuz je postao jedan od omiljenih igrača, ne samo navijačim Čelsija, već ljubiteljima fudbala širom planete.
Video: Naslednici legendi srpskog fudbala su budućnost reprezentacije: Nek sinovi budu bolji od očeva!
(Telegraf.rs)
Video: "Slim Jesus" hladan "kao led", pitali smo Finca za zakucavanje protiv Srbije, evo kako je odgovorio
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.