≫

Srbin dao dva evrogola za 7 dana i izbacio Fehevar iz Evrope

Bivši igrač Grafičara se već isplaćuje Araratu

• 0

Pre nedelju dana dao je neverovatan gol u 93. minutu i tako doneo 1:1 svom Araratu na gostovanju Fehevaru, sada je srpski vezista Dimitrije Pobulić ponovio udarac i trasirao put svom timu u 2. kolo kvalifikacija za Ligu Konferencije.

Nekadašnji vezista Grafičara je bio strelac prvog gola za Ararat u pobedi od 2:0 i s obzirom na 1:1 iz Mađarske tim iz Jermenije ide dalje.

Igrao se 33. minut kada je Pobulić maestračlno izveo slobodnjak, da bi konačan rezultat u 85. minutu postavio Silue.

Pobulić inače ima 27 godina i u Ararat je stigao ove zime iz Grafičara kao slobodan igrač. Prethodno je nastupao za Radnički Pirot, Rad, Brodarac, Odžake, OFK Beograd, ali i nekoliko klubova na Islandu.