Banjalučki Borac posle rumunske nesreće doživeo debakl, Linfild mu spakovao četiri komada

Za sedam dana se igra revanš, ali šansi gotovo da nema

• 6
Borac Banja Luka Foto: Youtube/Printscreen

Fudbaleri Borca iz Banja Luke nisu se proslavili u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija pošto su u Severnoj Irskoj teško poraženi od Linfilda sa 4:0.

Banjalučani još uvek ne mogu da prežale nesrećno ispadanje u kvalifikacijama za Ligu šampiona, jer da je stari format takmičenja ostao, Borac bi prošao Kluž zbog gola u gostima.

Ipak, to vreme je za nama, a danas je to izgledalo zaista loše i skoro da ne postoji šansa za dalju evropsku avanturu ove godine.

Već u 2. minutu je bilo 1:0 za Linfild nakon gola Njuberija, dok je Manzinga u 25. povisio na 2:0 i zabranio goste.

Malgru 15 minuta pre kraja meča postiže pogodak za 3:0, a noćnu moru kompletira Kalaher u nadoknadi.

Za sedam dana se igra revanš, ali šansi gotovo da nema.