Moldavski šampion bez greške u revanšu protiv Jermena - 3:1

• 8
Šerif, Alaškert, Liga šampiona Foto: Screenshot/You Tube

Crvena zvezda će u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona igrati dvomeč sa Šerifom iz Tiraspolja.

Šampion Moldavije nije imao probleme u revanšu sa jermenskim Alaškertom kojeg je porazio na svom terenu sa 3:1 i prošao dalje ukupnim trijumfom od 4:1.

Iako su gosti prvi poveli u revanšu već posle deset minuta igre golom Glišića, Šerif je do odlaska na odmor preokrenuo rezultat pogocima Dulanta u 15. u Enrikea u 23. minutu.

Svaku dilemu oko konačnog ishoda otklonio je Luksemburžanin Til pogotkom sa bele tačke u 87. minutu.

Spomenimo na kraju i da će Crvena zvezda biti najpre domaćin Moldavcima u prvoj utakmici 3./4. avgusta, dok je revanš na programu u Tiraspolju sedam dana kasnije.