Skaut i direktor omladinske škole Partizana izbegli nesreću, zapalio im se auto na putu za Zlatibor
Skaut Nenad Marinković i direktor omladinske škole Partizana doživeli su nesreću na službenom putu na Zlatibor pošto im se zapalio automobil.
Automobil inače pripada Marinkoviću i star je samo četiri godine, no, ni ta, niti činjenica da se radi o jednom od najpoznatijih svetskih brendova nisu imale previše značaja, jer se očito dogodio kvar na koji su uticale i tropske temperature.
U trenutku kada je automobil buknuo, Marinković i Radinović su ga brzo napustili, a pokušaji gašenje i pomoć ljudi koji su se zatekli, nisu urodili plodom.
- Hvala Bogu, ostali smo nepovredjeni, upravo smo ušli u hotel. Sve se brzo odigralo, pokušali smo da reagujemo, ali se odjdnom pojavio gust dim, potom i plamen. Aparati za gašenje nisu pomogli, vatra je brzo zahvatila vozilo i sreća je da smo sve uočili ne vreme - kaže Nenad Marinković za Telegraf.
Inače, Radinović i Marinković su pošli na Zlatobor na meče omladinske i kadetske selekcije crno-belih, koje se pripremaju na pomenutoj planini.
Na sreću, obojica su na vreme primetili da sa vozilom nešto nije u redu i uspeli su da ga napuste pre nego što se pretvorilo u buktinju.
Video: Partizanov junak Popović: Znao sam gde će šutnuti penal! Večeras će biti slavlje i zezanje!
(Telegraf.rs)
Video: Sabalenka "izdala" Novaka, pa mu se vratila, Đoković je ovim potezom naterao da "zapleše" na travi
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Al
4 godine stara zvezda izgorila ko traktorska guma. Zaista kvaliteta od auta da izgori na +40
Podelite komentar
Eeee
Da je imao prskalice na farovima nebi doslo do ovoga,nisu nasi strucnjaci glupi kao sto izgledaju🤣🤣🤣
Podelite komentar
Redar
Nije imao brisače na farovima, nema šta drugo.
Podelite komentar