Imamo promašaj sezone već u 3. kolu Superlige: Igrač Proletera nije pogodio praznu mrežu sa 10 cm

Đorđe Bašanović se propisno obrukao na meču sa Novim Pazarom

• 6

Iako je tek treće kolo Superlige Srbije, nema sumnje da smo na meču između Proletera iz Novog Sada i Novog Pazara dobili promašaj sezone!

I to od strane defanzivca domaćeg tima Đorđa Bašanoviča koji je sa samo 10 centimetara, pri rezultatu 2:1 za Pazarce, promašio prazan gol.

Imao je Proleter korner, lopta se odbila do Bašanovića koji se nekako sam izvukao na drugoj stativi, ali je nekadašnji fudbaler Čukaričkog pokušao prsima da ubaci loptu u mreži i - pogrešio!

Ona je otišla preko gola, a sam Bašanović nije mogao da veruje kako je uspeo da ne izjednači rezultat u tom 54. minutu. Međutim, samo tri minuta kasnije Proleter je stigao do konačnih 2:2 zahvaljujući Ortizu - uz napomenu da su Pazarci imali 2:0 i sreću da domaćin nije iskoristio penal u finišu prvog poluvremena.