Marko Nikolić dominantno počeo sezonu: Lokomotiva srušila gradskog rivala

Bivši trener Partizana odlično radi u moskovskom timu

• 2
marko nikolić Foto: MN Press

Srpski trener Marko Nikolić, šef struke moskovske Lokomotive nastavio je dominaciju na startu nove sezone. Lokomotiva je pobedila CSKA iz Moskve sa 2:1 (1:1).

Već u 18. minutu domaćin je stigao u prednost preko Kristijana Bistrovića iz slobodnog udarca, fantastično je hrvatski fudbaler pogodio mrežu golmana Giljermea.

Ipak, samo četiri minuta je trajala njihova radost, pošto je Smolov uspeo da izjednači rezultat u 22. minutu utakmice.

Lokomotiva je u nastavku meča konačno stigla do prednosti u 60. minutu utakmice, tada je strelac bio Žemaletdinov.