≫

Kahriman od očaja do sjaja, primio lob gol sa 30 metara, pa odbranio penal za egal u derbiju juga

Radniku i Radničkom po bod posle meča u Surdulici

• 4

Fudbaleri Radnika iz Surdulice i niškog Radničkog odigrali su nerešeno 1:1 u meču 3. kola Superlige, u derbiju juga koji je, između ostalog, obeležio veteran na golu gostiju Damir Kahriman sa odbranjenim penalom.

Bivši golman Zvezde i nekolicine superligaša je u 56. minutu pročitao udarac Nemanje Subotića, bacio se na pravu stranu, i tako spasio svoj tim mogućeg poraza, prilepio sebi etiketu junaka utakmice.

Taj trenutak pogledajte u vrhu izveštaja.

Inače, za najefektniji potez meča ipak se pobrinuo napadač Radnika Uroš Milovanović koji je uspeo da lobuje Kahrimana u prvom poluvremenu sa blizu 30 metara pošto se prthodno oslobodio pažnje direktnog čuvara.

Kahriman je u toj situaciji evidentno previše izleteo sa gola, ostavio mnogo prostora iza sebe, što je 20-godišnji napadač Surduličana majstorski iskoristio da dovede svoj tim do prednosti.

Nišlije su u nastavku zaigrale bolje, konkretnije i to im se isplatilo u 20. minutu kada je Škrbić posle solo akcije poravnao, ispostavilo se i postavio konačan rezultat meča.