• 8

Sadik gazi i klubove iz Primere: Bivši napadač Partizana dao Betisu dva gola za pola sata

• 8
umar sadik

Fudbaleri Almerije slavili su u prijateljskoj utakmici protiv Betisa sa 2:1, a oba gola postigao je bivši napadač Partizana Umar Sadik.

Sadik je prvo doneo vođstvo u 11. minutu, da bi Rober sedam minuta kasnije poravnao rezultat.

Već nakon pola sata igre, došao je i treći gol na susret, a opet je na scenu došao Sadik koji je u tom momentu postao dvostruki strelac, ujedno junak ovog meča.

Bivši igrač crno-belih nije tresao mreže u prijateljskim mečevima sa Malagom i Benfikom, ali definitivno tempira formu za početak Segunde.

Nije poznato da li će Sadik promeniti sredinu do početka nove sezone, ali za sada Almerija veruje u njega.