TSC je nezaustavljiv, Krstajićev tim uz rame Partizanu na vrhu tabele, "pao" i Čair

Ekipa iz Bačke Topole pobedila Nišlije 2:1

• 1

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole nastavili su perfektan pobednički niz u Superligi ove sezone, upisali su i četvrti uzastopni trijumf pa su se na tabeli opet poravnali sa liderom Partizanom.

Krstajićev sastav je u ponedeljak uveče savladao niški Radnički na Čairu rezultatom 2:1 (1:0).

Strelci za goste bili su Đuro Zec u 31. minutu i Saša Tomanović u 63. minutu, dok je pogodak za domaći tim postigao Petar Ristić u 72. minutu.

Navijači su mogli da vide vrlo zanimljiv i neizvestan meč, posebno od momenta kada je Ristić pogodio mrežu TSC-a, od tada su se intenzivirali napadi Radničkog i u dve situacije gosti su samo  pukom srećom sačuvali mrežu.

Pogledajte i gol Tomanovića za 2:0, uz malu pomoć stative.

Gol Zeca možete videti u vrhu, bila je to savršena akcija gostiju, perfektno dodavanje ka strelcu gola kome je ostao lakši posao posle toga. Odličan fudbal su prikazali Krstajićevi momci u svim linijama, sa mnogo kombinatorike su osvajali prostor i nadigrali Nišlije u prvom delu meča.

I u nastavku su gosti vladali situacijom, došli i do drugog gola, međutim od sigurnih 2:0 brzo su došli u situaciju da strepe za pobedu. Radnički je sve karte bacio na napad, kreirao opasne šanse, dao gol preko Ristića, a onda, u samo dva minuta, mogao čak i da preokrene.

Centimetri su delili Kasalicu, zatim i Krstića da savladaju Filipovića, koji je u obe situacije imao sreće da mu mreža ostane netaknuta.