Miha u totalnoj ludnici Kupa Italije: Bolonja izgubila 5:4 od drugoligaša i doživela eliminaciju!

Upalili su Sinišini momci mašinu na 5:1, ali bilo je već kasno

• 3
AC Milan, Bologna Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Bolonje su u prvoj zvaničnoj utakmici u sezoni poraženi od drugoligaša Ternane, a nakon revije od devet golova (5:4), četa Siniše Mihajlovića je eliminisana već u drugom kolu Kupa Italije.

Sa dolaskom Marka Arnautovića, Miha je dobio šta je tražio, ali odbrana je bila više nego katastrofalna.

Golovima Agacija u 6, Donarume u 21. i Peralte u 40. minutu, Bolonja je bila već na kolenima i pored toga što je Domingez u 38. minutu uspeo da ublaži bol.

Sreća je što domaćin nije video i "poker" u svojoj mreži za samo 40 minuta, shodno tome da je Donaruma promašio i penal u prvom delu igre.

Ipak, Ternana se nije zaustavila na 3:1, već je pogocima Faletija i još jednim Peralte stigla na ogromnih 5:1.

Dva iskusna napadača, Arnautović i Sorijano, zatresli su mrežu u roku od dva minuta (56. i 58.), te dali nadu u bajku, a maštu je dodatno zagolicao Orsolini sa bele tačke za neverovatnih 5:4.