≫

Mitrogol mašina radi i utorkom: Novi gol Srbina za Fulam, čista rutina našeg fudbalera

Napadač "Kotadžersa" pogodio u meču 3. kola Čempionšipa

• 13
aleksandar mitrović Foto: printscreen/Sky sports

Gde je prvi gol, tu je i drugi. U dva meča srpski napadač Aleksandar Mitrović pogodio je dva puta protivničke mreže i već u povoju sezone se nameće kao ozbiljan favorit za top golgetera Čempionšipa.

Fulam na poluvremenu vodi kao gost protiv gradskog rivala Milvola 2:0, a velike zalsuge za to ima upravo "Mitrogol".

Srpski fudbaler je pogodio mrežu "Lavova" već u trećem minutu, rutinski, u maniru najboljih finišera, pošto se lagano snašao na dodavanje saigrača koji se već ušunjao u kazneni prostor sa boka.

Podsetimo da je Mitrović bio strelac i u prethodnoj rundi.

Pogledajte kako je u utorak uveče rešio situaciju koja je za njega već stvar rutine.