≫

Engleski sudija dodelio penal Zvezdi u 4. minutu: Pogledajte gol Kataija za vođstvo "crveno-belih"

Ovim golom, Zvezda je praktično osigurala učešće u grupnoj fazi Lige Evrope

• 3

Fudbaleri Crvene zvezde su praktično "iz svlačionice" uspeli da povedu protiv Kluža u revanš utakmici plej-ofa za Ligu Evrope. Sudija Majkl Oliver dodelio je penal već u četvrtom minutu, dok je egzekutor istog bio Aleksandar Katai.

Crvena zvezda je došla rasterećena u Rumuniju, pošto su iz Beograda doneli prednost od 4:0.

Već na početku meča dodeljen je korner Crvenoj zvezdi, lopta je ubačena u šesnaesterac, navodno je Kamora bio malo oštriji u jednom duelu što je bilo dovoljno sudiji Oliveru da pokaže na belu tačku.

Siguran egzekutor bio je Aleksandar Katai.

Gol možete pogledati u videu na početku teksta.