Krstajićevi puleni prodali Lučanicima akciju s "poljančeta": Pogledajte vodeći gol TSC-a iz kornera

Ekipa iz Bačke Topole slavila na premijeri sedmog kola protiv Mladosti - 2:1 (2:0)

• 5

TSC i Mladost iz Lučana odigrali su u Senti premijerni meč sedmog kola Superlige, u kome je domaćin slavio sa 2:1 i ponovo izbio na čelo tabele istina uz dve utakmice više.

Ono što je obeležilo prvo poluvreme u kome su domaćini lako stigli do prednosti od 2:0 bila je sjajna akcija za vodeći pogodak koji su puleni Mladena Krstajića izveli u 27. minutu. Bukvalno kao sa "poljančeta"...

Očigledno je da se vredno radilo na treninzima prethodnih dana, pošto je kapiten TSC-a Saša Tomanović krunisao lepu akciju posle kornera koju možete videti na početku teksta.

Pred oslazak na odmor TSC je lako stigao i do dva gola prednosti, a strelac je bio Stoiljković kome nije bilo teško da kruniše na drugoj stativi lepu asistenciju Juga Stanojeva.

Sve što su gosti uradili na ovoj utakmici bio je utešni pogodak Saše Jovanovića iz 60. minuta, ali Lučanci u preostalih pola sata igre nisu uspeli da stignu do izjednačenja.

Posle šest odigranih utakmica Mladost je poslednjeplasirana na tabeli bez ijednog boda, pa će u Lučanima narednih dana biti vrlo napeto.